Šventė vyks: 2019 m. birželio 1d.

 Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas.


 


Maloniai kviečiame festivalyje dalyvauti, medžiotojus, žvejus, verslininkus, žemdirbius, ūkininkus, miškininkus, amatininkus, meno mėgėjų kolektyvus, tautodailininkus, su šeimomis ir artimaisiais, žiniasklaidos atstovus ir kitus norinčius savo laiką praleisti ne kasdieninėje aplinkoje. 

Festivalio metu jūsų laukia ne tik gerą nuotaiką, įspūdžiai, puikus laiko praleidimas, bet taip pat ir šventinė programa, koncertai, garso bei lazerių šou, ugnies žonglierių pasirodymas, medžiotojų ir žvejų paradas, įvairios sporto rungtys, konkursai, medžioklės ir žvejybos reikmenų paroda-mugė, bei DJ pasirodymai.

 

 

 

DALYVIAI


 AC/DC

Grupė „AC/DC Project“ – labiausiai žinomas, pirmas AC/DC tribute projektas, įkurtas 1997 metais pradininko Ąžuolo Stanevičiaus iniciatyva suvienijus profesionaliausius ir žymiausius roko muzikantus. Unikalus, išskirtinis projektas, griausmingai atliekantis legendinės australų grupės AC/DC žinomiausius hitus gyvai.www.facebook.com/acdcvilnius


 

 

PATRULIAI

„Patruliai“–2005 m. susikūrusi Lietuvos pop muzikos grupė. Du buvę policijos pareigūnai Algirdas Radzevičius ir Milgedas Aleksandravičius savo pasirodymais pavergė nemažą gerbėjų būrį.

 

 UGNIES ŠOKIS

"Ugnies šokio" programą šventę padarys nepamirštamą. Tiek ugnies, kaitros, šokio ir šviesų Jūs dar nematėte. „Grand“ ugnies šou programa taps magiškiausiu vakaro akcentu, o mes pažadame palikti šventės dalyvius be žado.Vienas įspūdingiausių pasirodymų laukiantis Jūsų festivalio metu ir nepaliekantis abejingų. Jūsų laukia nauja, šiuolaikiška, kvapą gniaužianti programa, kurios metu išvysite šiuolaikinės projekcijos su specialiaisiais efektais lazerių pasirodymą.DĖMESIO NORINTIEMS PREKIAUTI MUGĖJE!

Kviečiame registruotis žūklės ir medžioklės reikmenų prekiautojus, amatininkus, tautodailininkus, ūkininkus, bitininkus, maisto produktų gamintojus ir kitus kūrybinio verslo atstovus norinčius dalyvauti parodoje ir prekiauti mugėje.

REGISTRACIJA